Aicina pieteikties frisbija treniņiem

No 17. septembra līdz 10. oktobrim studentiem tiek piedāvāts apmeklēt bezmaksas atvērtos frisbija treniņus otrdienās un ceturtdienās 20:00-21:30 Rīgas Sporta manēžā, Maskavas ielā 160. Treniņus organizē frisbija klubs «Ultimate Decision».

 

Šī ir lieliska iespēja iepazīt frisbiju, iemēģināt roku un saprast, vai šis sporta veids Tevi saista. Atvērtie frisbija treniņi paredzēti visiem interesentiem, iepriekšējas priekšzināšanas frisbijā nav vajadzīgas. Nāc un pamēģini!

 

Atvērto treniņu noslēgumā tiks organizēts frisbija miniturnīrs, kas jaunajiem interesentiem varētu būt pirmā frisbija sacensību pieredze.

 

Lai piedalītos treniņā, jāņem līdzi sporta tērps, frisbija disks nav obligāta prasība. Treniņu inventārs tiks nodrošināts uz vietas.

 

Frisbijs ir straujš bezkontakta komandu sporta veids bez tiesnešiem, kur punkti tiek gūti nogādājot spēles disku pretinieka zonā (līdzīgi kā regbijā un amerikāņu futbolā). Tā kā frisbijā nav tiesnešu, tad spēlētājiem pašiem ļoti labi jāpārzina noteikumi, jāciena pretinieks un godīga sāncensība. Vairāk par šo varēs uzzināt un arī klātienē izmēģināt atvērtajos frisbija treniņos.

 

Aizpildīt pieteikuma anketu, kā arī rast vairāk informācijas par atvērtajiem frisbija treniņiem var frisbija kluba «Ultimate Decision» mājaslapā sadaļā «Treniņi»: http://www.ultimatedecision.lv/trenini.

 

Jautājumu gadījumā var rakstīt (martins.taurenis@rtu.lv) vai zvanīt (26198764) Mārtiņam Taurenim.