RTU TMF Aeronautikas institūta apstiprinātajā tehniskās apkopes mācību organizācijā notika pirmais eksāmens

RTU TMF AERONAUTIKAS INSTITŪTA APSTIPRINĀTAJĀ TEHNISKĀS APKOPES MĀCĪBU ORGANIZĀCIJĀ (LV.147.0003) NOTIKA PIRMAIS EKSĀMENS

2014.gada 12.novembrī notika pirmais RTU TMF Aeronautikas institūta apstiprinātās tehniskās apkopes mācību organizācijas (AERTI TAMO) eksāmens 1.modulī „Matemātika”. Eksāmenā piedalījās 23 studenti un absolventi.

Eksāmeni tiks rīkoti 2 reizes mēnesī. Nākošais eksāmens plānots 24.11.2014 1. un 2. moduļos „Matemātika” un „Fizika”.

Atgādinām, ka RTU TMF AERTI 2013./2014. mācību gada 2., 3. un 4. kursa studentiem 1. līmeņa augstākās izglītības profesionālo studiju vai profesionālā bakalaura studiju programmā „Aviācijas transports”, kā arī absolventiem līdz 2000. gadam AERTI TAMO nodrošina bezmaksas pirmreizējo eksamināciju, maksu iekasējot tikai par sertifikāta sagatavošanu.